نتایج جستجو برای عبارت :

مدرک تحصیلات زهرا ترابیان ملک عبدالله نوری و. بهرام دامداران نطنز. و مهرداد میر صادقیان

اخرین مدرک تحصیلی مربوط به سرکار خانم زهرا ترابیان ملک. و عبدعبدالله نوری و بهرام دادامداران نطنز    مربوط به اخذ سهسهمیه المپیاد سال 2009  در رشته ی شیمی و فیزیک   و ریاضیات کاربردی میباشد.      گلاسه 75390/4216/   _ /97643/8080001. _ /0884189/_874.    به ترتیب برای  این افراد میباشد.      برای اگاهی بیشتر به.   سایت مرجع بروید.   
    المپیاد  جهانی سال 2009 ،   در کشور    فرانسه و شهر لیل. برگزار گردید

Http://  Sazman  sanjesh ir .  com 

با حضور مسوولان شهرستان ، نخستین دفترخدمات دامپزشکی بخش امامزاده افتتاح شد.به گزارش خبرنگار ایمنا از شهرستان نطنز، مرتضی صفاری نطنزی، نماینده مردم نطنز در مجلس شورای اسلامی، در آیین افتتاح دفتر خدمات دامپزشکی بخش امامزاده که در محل مرکز جهاد کشاورزی این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: جهت ارایه خدمات بهتر به دامداران منطقه و در دسترس بودن خدمات بهداشتی دامپزشکی، پس از پیگیری های مستمر و دیدار با وزیر جهاد کشاورزی و رییس سازمان دامپزشکی ک
سرهنگ‌ مرتضی هادیان فرمانده انتظامی شهرستان  نطنز گفت:ماموران انتظامی شهرستان نطنز دریک عملیات پلیسی موفق به دستگیری باند سارقین شدند که  مقدار قابل توجهی اموال مسروقه را در مخفیگاه خود نگهداری میکردند.وی با اعلام اینکه این اموال شامل لوازم خانگی و صنعتی و کشاورزی است افزود:چنانچه مالباختگانی در سطح شهرستان نطنز  مورد سرقت ادوات و لوازم قرار گرفته اند جهت شناسایی اموال خود در روزهای کاری  به پلیس آگاهی نطنز مراجعه نمایند.فرماندهی انت
                مدرک کارشناسی ارشد زهرا سلامی خاوران. تایید میگردد. رجرجوع به سامانه مرجع با کد 4269_0754 
مدرک تحصیلی زهرا تورانی منش  در جستجوی اولیه  سه سند تحصیلی یافت گردید _دیپلم تجربی_لیسانس مترجمی زبان_دکتری
مدرک سپیده دارابی نیا در جستجوی اولیه تک برگ سند موجود  با عنوان ؛ پزشک متخصص  یافت شد. به سامانه علوم پزشکی مراجعه نمایید

سید مهرداد ضیایی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون ایران است که در زمینه‌ی نویسندگی و پژوهشگری نیز فعالیت دارد. از آثار شاخص سید مهرداد ضیایی می‌توان به سریال‌های راه بی پایان، آشپزباشی، مادرانه و کیمیا اشاره داشت. در ادامه بیوگرافی سید مهرداد ضیایی را به همراه عکس‌های او دنبال کنید.

سید مهرداد ضیایی

ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید بهرام به نام گوشت
دانلود آهنگ جدید بهرام به نام گوشت,دانلود آهنگ گوشت بهرام,تفسیر آهنگ گوشت بهرام,دانلود تک آهنگ جدید بهرام به نام گوشت,دانلود رایگان اهنگ گوشت بهرام,تفسیر کاور اهنگ گوشت بهرام,New Sing Bahram Called Gosht, دانلود آهنگ گوشت بهرام,تکست آهنگ گوشت بهرام, تک آهنگ گوشت بهرام, بهرام گوشت, گوشت بهرام, تفسیر آهنگ جدید بهرام 
صدای خاص و اجراهای توانمند رضا بهرام خصوصا اجراهای زنده اش در اینستا باعث شد تا خیلی زود پیشرفت کرده و طرفداران زیادی را جلب کند. با وجود تازه کار بودنش در دنیای موسیقی بشدت دل هواداران خود را به دست آورده و مردم مجذوب صدای فوق العاده وی شده اند.
عکس و بیوگرافی رضا بهرام
بیوگرافی رضا بهرامرضا بهرام (رضا هلاورجانی) خواننده پاپ و آهنگساز محبوب و خوش صدای ایرانی است که در بیستم دی ماه سال 1370 در یزد به دنیا آمد. او دو خواهر ورزشکار دارد که یکی از ا
با جمعی از اهالی رسانه به بازدید سایت هسته‌ای نطنز رفتیم که نامش مزین به نام شهید هسته‌ای احمدی روشن است. قرار بود در این روز سایت نطنز خبرساز باشد؛ خبری در راستای دفاع از حقوق هسته‌ای کشورمان و اقدام متقابل در برابر بدعهدی‌های طرف غربی در توافق هسته‌ای.
ادامه مطلب
به رسم هر ساله در فاصله چند روز مانده به ماه محرم، آئین سیاه پوشان و چادرپوشان حسینیه‌ها و تکایای شهرستان نطنز برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی نطنز ، همه ساله و در آخرین جمعه پیش از ماه محرم‌الحرام، آئین کهن و سنتی سیاه پوشان و چادرپوشان در حسینیه‌ها و تکایای شهرستان نطنز برگزار می‌شود.در این مراسم که با
ادامه مطلب
به استحضار همشهریان گرامی می رساند آخرین مهلت تشکیل پرونده الکترونیک سلامت در سال ۹۸ تا تاریخ۹۸/۰۳/۰۵می باشد.لذا باعنایت به ارتباط وضعیت بیمه افراد و ثبت اطلاعات پزشکی آنها در سامانه یکپارچه بهداشت (سیب) جهت نظام ارجاع لازم است افراد فاقد پرونده الکترونیک تاتاریخ فوق به نزدیک ترین واحد بهداشتی درمانی محل زندگی خود مراجعه نمایند.ضمنا همشهریان گرامی می توانند جهت تشکیل پرونده به مراکز جامع سلامت امیرالمومنین نطنز ،پایگاه شهری شماره ۱ نطن
به گزارش خالدنیوز به نقل از ایمنا، حجت الاسلام
روح الله امینی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر نطنز درباره اهداف
ترامپ در تروریسم خواندن سپاه پاسداران، اظهار کرد: این حرکت احمقانه به
دلیل شکست‌های پی در پی اسرائیل و نگرانی از عدم پیروزی نتانیاهو در
انتخابات بود.

امام جمعه نطنز تاکید کرد:
ادامه مطلب
رضا بهرام متولد ۲۰ دی ۱۳۷۰ در یزد خواننده سرشناس سبک موسیقی تلفیقی ایرانی است. او اجراهای زنده متعددی در صدا و سیما داشته است. همچنین صدای او به سریال های خانگی مانند ممنوعه هم راه پیدا کرده است.
رضا بهرام خواننده پاپ ایرانی متولد یزد بوده و اصالتاً هم یزدی میباشد، رضا بهرام اکنون در تهران زندگی می کند.
ادامه مطلب
رضا بهرام خواننده سبک پاپ ایرانی متولد یزد و اکنون در تهران زندگی می کند. رضا بهرام در سال ۹۷ با ترانه ها و آهنگ های خود همه را شگفت زده و مجذوب خود کرد. علاقه زیاد به موسیقی و خواندن باعث شد تا به دنبال این هنر رفته و فعالیت خود را در این زمینه شروع کرده است. سبک کار رضا بهرام در موسیقی پاپ تلفیقی بوده و برای همین است که با جان دلها می نشیند.
دانلود فول آلبوم رضا بهرام
دانلود آهنگ دیوانه رضا بهرام

مدیرعامل اتحادیه دامداران گفت: اگرچه شرایط کشور با شیوع ویروس کرونا قابل درک است و بسیاری از اصناف و تولیدکنندگان دچار خسارت شده‌اند، اما باید به شیر و دامی که روی دست دامداران مانده توجه ویژه ای کرد تا تولید شیر در آینده با مشکلی رو به رو نشود.

ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید بهرام به نام گوشت
دانلود آهنگ جدید بهرام به نام گوشت,دانلود آهنگ گوشت بهرام,تفسیر آهنگ گوشت بهرام,دانلود تک آهنگ جدید بهرام به نام گوشت,دانلود رایگان اهنگ گوشت بهرام,تفسیر کاور اهنگ گوشت بهرام,New Sing Bahram Called Gosht, دانلود آهنگ گوشت بهرام,تکست آهنگ گوشت بهرام, تک آهنگ گوشت بهرام, بهرام گوشت, گوشت بهرام, تفسیر آهنگ جدید بهرام, توییت بهرام در مورد گرانی بنزین و اغتشاشات ۹۸, نظر بهرام در مورد گرانی بنزین
بیوگرافی رضا بهرام

سلام امروز برای شما کربران گرامی بیوگرافی خواننده مشهور رضا بهرام را اماده کرده ایم .

رضا هلاورجانی که با نام هنری رضا بهرام شناخته میشود که در بین مردم از محبوبیت بسیاری برخوردار است . 
که در 20 دی 1370 در شهر یزد متولد شده است . او فرزند دوم خانواده است او دو خواهر دارد که هردو ورزشکار هستند . ایشان در 14 سالگی پدر خود را از دست داد . 

ادامه مطلب
در
راستای توسعه و ترویج فعالیت های فرهنگی و هنری برای زندانیان، با حضور
روسای ادارات بازداشتگاه و فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نطنز در اداره
بازداشتگاه شهرستان نطنز،تفاهمنامه ای منعقد گردید .
ادامه مطلب
در عشق سراسر غم زهرا(س)
                          این گونه رسید ماتم زهرا(س)
همواره چنین شد بدانی
                          آسایش دل عالم زهرا(س)
این حیف که در خواب سرابی
                         بی بهره ی از حاتم زهرا(س)
برخیز نگاری شده در خون
                         آورد شفا مرهم زهرا(س)
بیچاره شدم وای به حالم
                       عمری به گذر بی غم زهرا(س)
شرمنده ی عقبی نشینم
                        آنی که ندارم غم زهرا(س)
♦️افراد تایید صلاحیت شده داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه شهرستان نطنز وبخش قمصر
♦️از بخش امامزاده
❇️محسن کلثومی❇️عباس قربیان❇️رسول عسگریان
♦️از بخش مرکزی نطنز
❇️اصغر صالح زاده علیایی❇️حمیدرضا غلامزاده❇️اسماعیل سلوکی تکیه سادات❇️علیرضا ادائی خضری❇️غلامعلی رسولی
♦️از بخش قمصر
❇️غلامرضا محمدی سده❇️علیرضا احمدی قمصری

دانلود اهنگ توبه کردی و شکستی رضا بهرام با لینک مستقیم و همراه با متن
دانلود آهنگ رضا بهرام کاش (تو همانی که رگ خواب مرا میدانی) | بهترین ... دانلود آهنگ جدید رضا بهرام کاش ♫ دانلود اهنگ دل توبه کردی و شکستی دل با چه رویی عاشق هستی به نام کاش از رضا بهرام به همراه تکست و بهترین ...
دانلود آهنگ رضا بهرام به نام کاش - رز موزیک متن آهنگ کاش رضا بهرام. دل توبه کردی و شکستی دل با چه رویی عاشق هستی تو امید هر که بستی رفت و آخرش شدی تنها من یک غم ادامه دارم م

تنگه بهرام چوبین  :
بهرام چوبین  از فرماندهان شجاع  و نابغه ایرانی بود که  در زمان ساسانیان فرماندهی سپاه ایران را برعهده داشت و چون قد بلندی داشت لقب چوبین را به او میدهند  پس از به تخت نشستن خسرو پرویز بهرام  پادشاهی اورا قبول نمی کند  و علیه خسرو پرویز شورش می کند  و خسرو پرویز به رم پناه می برد و بهرام چوبین وارد پایتخت می شود و به دست خودش تاج بر سر می گذارد و سکه به نام خودش ضرب می کند بعد از یک سال خسرو پرویز با سپاهی که امپراتوری روم
باگریه میسرایم شعری برای زهرا/ازمعرفت بگویم جانم فدای زهرا/اوبنده خدایی درآسمان ایمان/این زمزم ولایت شدآشنای زهرا/دراهل بیت احمدالگوی ناب باشد/از درگهش بخواهم هردم رضای زهرا/باشدپیام ایشان هردم علی شناسی/باگوهرولایت گیرم عطای زهرا/گنج بصیرت اوبرشیعیان رسیده/در فاطمیه باید گیرم شفای زهرا/این انقلاب ایران لطف توسل اوست/راه امام امت داردولای زهرا/بازمزم شهادت جاویدکشورماست/مانند حاج قاسم داردسرای زهرا/فرزند فاطمیه این رهبر الهی است/سید
رییس مرکز اورژانس و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی کاشان از مصدوم شدن 16 نفر بر اثر تصادف اتوبوس با کامیون در اتوبان نطنز به کاشان خبر داد. حسین ریاحی اظهار کرد: در ساعت ۲۱:۵۷ دقیقه شامگاه یکشنبه نهم تیرماه تماس مردمی با مرکز ارتباطات اورژانس مبنی بر برخورد یک دستگاه اتوبوس با کامیون در حوالی عوارضی قمصر کاشان دریافت شد.
ادامه مطلب
انا الله و انا الیه راجعون
با نهایت تاسف و تاثر رحلت نماینده محترم شهرستان نطنز در مجلس شورای اسلامی جناب آقای دکتر صفاری نطنزی را به عموم مردم و خانواده محترمشان تسلیت عرض می کنیم و برای آن مرحوم سفر کرده غفران و رحمت الهی را مسئلت داریم.
35000 مترمربع زمینهای نطنز برای کشت پیاز
مدیر جهاد کشاورزی نطنز طبق گزارش خبرگزاری ایمنا اعلام کرد ، از اول ماه شهریور تا اخر ماه مهر برداشت پیاز تقریبا هزار و هشتصد تن خواهد بود.
مهدی بادی گفت : این گونه پیاز که متعلق به دشت عباس آباد روستای صالح آباد است و بذر بومی منطقه است به دلیل کیفیت خوب ، ماندگاری طولانی و ترد و آبدار همه ساله خریداران فراوانی از اصفهان ، قم و کاشان به این منطقه می آیند.
مهدی بادی ادامه داد: قطب تولید پیاز که عباس اباد میب
,دانلود آهنگ دیوانه از رضا بهرام ,دانلود آهنگ رضا بهرام دیوانه 320 و 128 + متن آهنگ ,دانلود آهنگ رضا بهرام دیوانه,از دریا نترسانم که من در قلب تو جان میدهم ,دانلود آهنگ از دریا نترسانم که من ,دانلود آهنگ رضا بهرام دیوانه ,آهنگ دیوانه از رضا بهرام ,دانلود آهنگ رضا بهرام دیوانه ,دانلود آهنگ رضا بهرام دیوانه (از دریا نترسانم که من در قلب تو ,دانلود آهنگ جدید رضا بهرام دیوانه
پرشورگشته دنیابهرعزای زهرا/مزدی دراین مصیبت دارد خدای زهرا/او دختر پیمبرحامی دین وقرآن/بوی بهشت دارد هرجا ردای زهرا/ در بوستان حیدرگشته فدای مولا/خواهم زجام آقاهردم ولای زهرا/درکوثر ولایت اوقهرمان اسلام/بهر حمایت حق باشدوفای زهرا/او گلشن حسینی برمجتباست مادر/زینب دراین حوادث گشته فدای زهرا/الگوی اهل بیت وعشق امام ورهبر/دلداده شهیدان گشته صفای زهرا/امسال فاطمیه شوردگربپاشد/حاج قاسم دلاور دارد ندای زهرا/این اشک دیدگانم شدمتصل به دریا/دا
رضا بهرام متولد ۲۰ دی ۱۳۷۰ در یزد خواننده سرشناس سبک موسیقی تلفیقی ایرانی است. او اجراهای زنده متعددی در صدا و سیما داشته است. همچنین صدای او به سریال های خانگی مانند ممنوعه هم راه پیدا کرده است.
رضا بهرام خواننده پاپ ایرانی متولد یزد بوده و اصالتاً هم یزدی میباشد، رضا بهرام اکنون در تهران زندگی می کند.

ادامه مطلب
بهمن و بهرام ارک دانلود فیلم پوست محصول 1399, دانلود فیلم پوست بهمن و بهرام ارک با لینک مستقیم رایگان کامل کم حجم کیفیت بالا عالی بلوری 4k, دانلود فیلم سینمایی ایرانی پوست بهمن و بهرام ارک جدید بدون تگ آرم تبلیغاتی و نیاز به خرید اشتراک ویژه بهمن و بهرام ارک

ادامه مطلب
آهنگ پیشواز رضا بهرام همراه اول و ایرانسل 
امروز برای شما کاربران محترم مجموعه کد های آهتگ پیشواز همراه اول و ایرانسل از رضا بهرام خواننده پاپ را آماده کرده ایم .
امیدوارم برای شما مفید بوده و از این مطالب استفاده کنید .

ادامه مطلب
یادمه راهنمایی بودم و زنک ورزش فوتبال بازی میکردیممهرداد دروازه بود و من و علیرضا جلومن بد بازی می‌کردم علیرضا شروع کرد سر من داد زدن،بهم گفت برو دروازه و به مهرداد گفت بیا جلوبلند داد زدم من‌ دروازه نمیرم.به غرورم برخورده بود خصوصا اینکه جلوی مهرداد که باهاش یه حس رقابت داشتم باهام بد صحبت کرده بود.اون بازی سه تا گل زدم و بازی بعدی هم یه دونه.انقدر دویده بودم که نفسم بالا نمیومدفقط به خاطر اینکه به غرورم برخورده بود.
دانلود آهنگ رضا بهرام لطف
همینک شنونده ترانه جدید خواننده معروف رضا بهرام بنام لطف از رسانه آپ موزیک باشید
Exclusive Song: Reza Bahram | Lotf With Text And Direct Links In UpMusic

متن موزیک لطف از رضا بهرام:
───┤ ♩♬♫♪♭ ├───
───┤ ♩♬♫♪♭ ├───
ادامه مطلب
دانلود آهنگ رضا بهرام لبخند بزن
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * لبخند بزن * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , رضا بهرام باشید.

دانلود آهنگ رضا بهرام به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Reza Bahram called Labkhand Bezan With online playback , text and the best quality in mediac

متن ترانه رضا بهرام به نام لبخند بزن
دلبر جانم بی اجازه قلب ما بردی کجا بردیای عشق جانم هر نفس را بی هوا بردی کجا بردیبی منت تورا دوس دارم بی علت تورا
‍ بازگشت عبدالله به رمشک پس از ۲۸ سال آوارگی  عبدالله، یکی از اهالی دهستان رمشک قلعه گنج است که بنا به دلایلی در سن ۱۸ سالگی سر از افغانستان درمی آورد، او پس از ۲۸ سال آوارگی و تحمل روزهای سخت، به آغوش خانواده بازگشت.
عبدالله روشن پور معروف به عبدی، اهل دهستان رمشک قلعه گنج است که تابستان سال ۱۳۷۳ در آستانه جوانی به دلایل شخصی، خانه اش و دیارش را ترک و برای پیدا کردن کار به شهرستان های همجوار همچون رودبارجنوب و عنبرآباد سفر می کند، او پس از م
دانلود اهنگ مثل تو دنیا ندیده فصل عشق ما رسیده از رضا بهرام با کیفیت 320 : دانلود آهنگ جدید عاشقانه رومانتیک از رضا بهرام به نام مثل تو دنیا ندیده فصل عشق ما رسیده کفرمو دینم تو هستی هرچه میبینم تو هستی با کیفیت بالا 320 لینک ...
دانلود آهنگ جدید عاشقانه خیلی زیبا از رضا بهرام به نام در پی چشمت چشمات شهر به شهر ... شهر به شهر خانه به خانه شدم روانه رضا بهرام مثل تو دنیا ندیده فصل عشق ما رسیده ...
مثل تو دنیا ندیده فصل عشق ما رسیده. رو نمایان کردی و یک شه
دانلود آهنگ مهرداد مظفر لیلی | کیفیت عالی
همینک ترانه جدید مهرداد مظفر با نام لیلی را از جاز موزیک دریافت کنید
Exclusive Song: Mehrdad Mozaffar – Leyli With Text And Direct Links In jazzMusic.blog.ir
متن آهنگ مهرداد مظفر لیلی
مرا به هر شبت بخوان که آسمان تو پر از ستاره استنگاه تو کجاست ببین نبودنت غمی دوبار استبگو چرا نگاه من به باد میدهی هوای خانه رابه گریه گفتمت کنار من بمان تو میروی کجادل از دل من نکن به چشمانت قسمکه بی تو در این جهان به تنهایی قسمنفس نفسم تویی نگیر جان مرانبو
پس از ماجراهای قسمت اول تگزاس ساسان (سام درخشانی) به همراه بهرام (پژمان جمشیدی) و آلیس (گابریلا پتری) به ایران بر میگردند.پدر بهرام آقا بابک (مهدی هاشمی) و مادر ساسان سوری جون (ژاله صامتی) به دنبال آنها می آیند،اما ساسان نمیداند که آن دو زن و شوهر هستند. بهرام با یک اشتباه جدید دلارهای خود را در چمدان جاساز کرده،چمدان جا به جا میشود،آدمهای کارلوس به سراغ آنها می آیند و ساسان و بهرام دوباره وارد ماجراهای جدیدی میشوند و ..
ادامه مطلب
متن آهنگ جواب ماهان بهرام خان
متن آهنگ جواب ماهان بهرام خان | متن جواب ماهان بهرام خان
واسه تو راحته شایدم عادتهمنو یادت بره این یه واقعیتهمن و تو باهمیم ولی هرکدوم یه جورتو دلت یه جای دور من صبور و بی غروریادمه یادمه چشاتو یادمهگفتی شک نکن به من صداتو یادمهچی عوض شد عزیزمکه دلت با دلم نیست
ادامه مطلب
✨ ترک «بسم الله الرحمن الرحیم» ✨
عبدالله بن یحیى بر امیرالمؤمنین علیه السلام وارد شد، صندلى "کرسى" در برابر آن حضرت بود، حضرت امر  فرمود که بر آن کرسى بنشیند؛ عبدالله نشست، چیزى نگذشت که چیزى بر سرش افتاد و سرش شکست و خون جارى گشت.
حضرت امر فرمود آب آوردند و خون سرش را شستشو داد و فرمود: نزدیک شو به من؛آنگاه دست بر شکاف سرش گذارد، در حالى که عبدالله سخت بى تابى مى کرد، جراحت سر را به هم آورد و بهبود پذیرفت، گویا شکستگى پدید نگشته بود؛ پس از آن
تو‌ دوران خدمتم یه همخدمتی داشتم به اسم مهرداد که حسرت نوع خدمت کردنش رو میخوردم
یه سری باهاش بحثم شد که البته مقصر اون بودخلاصه یه دو سه روزی اصلا با هم صحبت نمیکردیم بعدم دیدم یه چند روزیه نیستمن چند روزی رفتم مرخصی و بعد این چند روز صبح که میخواستم برم ستاد یه بچه ها رو تو اتوبوس دیدم که بهم گفت قضیه مهرداد رو شنیدی؟من بهش گفتم پافنگ شده؟میگم ازش خبری نیستشدوستم هیچی دیگه نگفتوقتی رفتم ستاد به هم اتاقیم گفتم جریان مهرداد چیه؟برگشت گفت به
داستان بهرام و کنیزک چینی
روزی از روزها بهرام سوار بر اشقر، به‌همراه افراد خود به شکار رفته بود. یکی از این افراد کنیزک چینی محبوب بهرام بوده؛
داشت با خود کنیزکی چون ماه … چست‌وچابک به هم‌رکابی شاه
فتنه‌فامی هزار فتنه در او … فتنه شاه و شاه فتنه در او
بهرام در این شکارگاه مهارت خود را در کشتن و اسیرکردن گور به‌رخ می‌کشد. کنیزک چینی به پادشاه چنین می‌گوید که این مهارت تو بر اثر تکرار و تمرین به‌دست آمده و نشان از زورمندی تو نیست. بهرام که
دانلود آهنگ جدید رضا بهرام هیچ
Download New Music Reza Bahram – Hich
پخش بزودی – دمو آهنگ اضافه شد

رضا بهرام هیچ

متن آهنگ هیچ از رضا بهرام

این شهر مرا دیوانه میخواند
کجایی دل نمیداند
که دنیای مرا ماتم گرفته
 دانلود آهنگ هیچ رضا بهرام با کیفیت 320 به همراه متن و پخش آنلاین موزیک از لینک بالا منتشر شد

جناب آقای حاج رحمت اله فیروزی پور نماینده ی منتخب مردم شهرستان نطنز و بخش قمصر
با سلام و احترامموفقیت حضرتعالی در آزمون بزرگ انتخاب مردم شهرستان نطنز را خدمت جنابعالی صمیمانه تبریک عرض می کنیم و برای شما آرزوی موفقیت و بهروزی داریم ، امیدواریم با درایتی که از جنابعالی سراغ داریم عامل وحدت و مودت دو شهر سرافراز خالدآباد و بادرود در منطقه و بین بخش امامزاده و بخش مرکزی شهرستان  باشید و کینه ها و عداوت ها تبدیل به دوستی ها و برادری ها گردد .ا
گوشت آخرین ترک منتشر شده از بهرام نورایی بود. رپری که طرفدارانش کم کم داشتند به سکوتش عادت می کردند ولی انتشار این ترک در تشکل تازه تاسیسِ پیله احتمالاً نویدِ مرتکب شدن دوباره ی این آرتیست به اشتباهات خوب جدیدی را میدهد.
دور شدن بهرام از فضای آلبوم اشتباهخوب اولین چیزییست که به آن میرسیم که در این ترک بیشتر به رک گویی رو آورده شده و از پیچیدگی های گذشته خبری نیست.‌
ادامه مطلب
دوستای واقعی من فقط همونان که باهاشون عکس یادگاری دارم، از نظرتون شاید مسخره باشه این استدلال. حتی حس میکنم آدما از وقتی با هم عکس ندارن دارن دور میشن از هم :)
همین سه تا:
محبوبه  بیشترین تعداد عکس! 
زهرا ش، زهرا ژ (دومین رده)
زهرا ن، الهام در رده سوم
:)

باسمه تعالیخاندان پیامبر اسلامعبداللهغزل۲
کرد جد مصطفی ، عهد و قراری با خداگر دهی ما را پسر، از ده کنم یک را فدا
می کنم قربانی یزدان، تنی از ده نفرگر شوم من صاحب اولاد ، ای ما را شفا
نذر جد مصطفی گردد محقق سوی حقصاحب فرزند می گردد،به اذن حق ورا
می زند قرعه کدامین دلبرش گردد هلاکمی شود قرعه به نام باب و جان مصطفی
باب احمد می شود نامش برون نه مرتبهبار آخر قرعه بر اشتر فتد ، در ماجرا
چون که عبدالله باشد، صاحب عز و مقاممی شود صد اشتری قربانی و جان
دانلود آهنگ رضا بهرام آتش | متن و کیفیت عالی
همینک شنونده ترانه جدید رضا بهرام بنام آتش از تو باشید از رسانه جاز موزیک
{ تیتراژ برنامه فرمول یک }
Exclusive Song: Reza Bahram | Atash With Text And Direct Links In jazzMusic.blog.ir
متن آهنگ رضا بهرام آتش
من پریشان شده ی موی پریشان توام
کفر اگر نیست بگویم که مسلمان توام
من گرفتار توو موی سیاه تو شدم
من سرکش بخدا رام و به راه تو شدم
وای من هر نفست معجزه ای تازه کند
عشق آامد که مرا باتو هم اندازه کند
من که آتش شده ام به که تو دریا داری
بی
باسمه تعالیخاندان پیامبر اسلامعبداللهغزل۲کرد جد مصطفی ، عهد و قراری با خداگر دهی ما را پسر، از ده کنم یک را فدامی کنم قربانی یزدان، تنی از ده نفرگر شوم من صاحب اولاد ، ای ما را شفانذر جد مصطفی گردد محقق سوی حقصاحب فرزند می گردد،به اذن حق ورامی زند قرعه کدامین دلبرش گردد هلاکمی شود قرعه به نام باب و جان مصطفیباب احمد می شود نامش برون نه مرتبهبار آخر قرعه بر اشتر فتد در ماجراچون که عبدالله باشد، صاحب عز و مقاممی شود صد اشتری قربانی و جانش رهاس
#خبرویژهحضور خالدآبادی ها استارت خورد .
تصویری از حضور مهندس رسول عسگریانی در فرمانداری نطنز جهت ثبت نام در انتخابات دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه شهرستان نطنز و بخش قمصرمهندس عسگریانی در حال حاضر مدیریت هنرستان شهید بهشتی بادرود را بر عهده دارد .
دانلود آهنگ جدید رضا بهرام آرامشی دارم
[ دانلود آهنگ با دو کیفیت ۳۲۰ و ۱۲۸ + متن آهنگ و پخش آنلاین موزیک ]
Download New Music Reza Bahram Arameshi Daram

رضا بهرام آرامشی دارم

متن آهنگ آرامشی دارم رضا بهرام

بعد از تو باران هنوز میبارد
بعد از تو این خانه هنوز مرا دارد
♪♫♪♫♪
رضا بهرام آرامشی دارم
پخش از همین صفحه با بهترین کیفیت از لینک بالا منتشر شد
بیوگرافی بهرام نورایی

بهرام نورایی ملقب به بهرام
متولد 1367/2/15 تهران ، فارغ التحصیل لیسانس رشته مدیریت فرهنگی از
دانشگاه سودرتورن و دانشجوی فوق لیسانس موسیقی فیلم در دانشگاه استکهلم
سوئد است، او خواننده سبک رپ است.
بهرام نورایی یکی از خوانندگان فعال در سبک رپ فارسی است که با زمینه
شعری سیاسی-اجتماعی خود به شهرت رسید. او از سال ۱۳۸۱ تا کنون در زمینه‌های
مختلفی از رپ فارسی فعالیت داشته‌ است و جز مهره های اصلی و تأثیرگذار
موسیقی زیرزمینی ا
پرویز بهرام درگذشت
پرویز بهرام، دوبلور پیشکسوت کشورمان که از سال ۱۳۹۳ درگیر بیماری بود، ساعت ۸ صبح امروز (دوشنبه ۶ خرداد) در منزل درگذشت
پرویز بهرام، زاده ۴ مرداد ۱۳۱۲ بود و از اواخر دهه ۲۰ خورشیدی وارد کار
دوبله شده و چند سالی هم به عنوان بازیگر، صحنه تئاتر را تجربه کرده بود
از کارهای شاخص این دوبلور می‌توان به گویندگی در مجموعه مستند «جاده
ابریشم» و دوبله بازیگرانی چون اورسون ولز، کرک داگلاس، آنتونی هاپکینز و
همچنین ناصر ملک‌مطیعی (د
دکتر حسین عبدلی که در بخش امام زاده ی شهرستان نطنز مقبولیت مردمی بالایی دارد بالاخره پس از کش و قوس های فراوان تائید صلاحیت شد .
با ورود این کاندیدای یازدهمین دوره ی انتخابات مجلس شورای اسلامی معادلات انتخاباتی حوزه ی انتخابیه بر هم خواهد خورد .
دکتر حسین عبدلی که در بخش امام زاده ی شهرستان نطنز مقبولیت مردمی بالایی دارد  پس از کش و قوس های فراوان تائید صلاحیت نشد .
در صورت ورود این کاندیدای یازدهمین دوره ی انتخابات مجلس شورای اسلامی معادلات انتخاباتی حوزه ی انتخابیه بر هم خواهد خورد .
دانلود تمام آهنگ های سریال دل از شهاب مظفری و رضا بهرام و محمد علیزاده
دانلود مستقیم و رایگان همه آهنگ های پخش شده در تیتراژ آغاز پایان و وسط سریال جدید منوچهر هادی به نام دل
آهنگسازی این سریال بر عهده بابک زرین می باشد

ادامه مطلب

درباره فیلم تگزاس
داستان فیلم تگزاس درباره دو دوست به نام بهرام (پژمان جمشیدی) و ساسان (سام درخشانی) است.
ساسان در برزیل زندگی کرده و بهرام نیز می‌خواهد مقیم برزیل شود.
برای همین تصمیم می‌گیرد سرپرستی یک کودک برزیلی که نام مادر آن لارا است را به عهده بگیرد که و در ازای آن به ساسان پول هنگفتی بدهد.
برادر آلیس (نامزد ساسان) به یک گنگستر بزرگ به نام کارلوس بدهکار است و در ازای پول می‌خواهد آلیس با آن ازدواج کند
ساسان هم می‌خواهد پول بهرام را صر
شابد دوست: زهرا ی قسمتی از کتاب شازده کوچولو هست که میگه : بدتر از اونی که بیای و کسی متوجه نشه ، اینه که بری و کسی متوجه نشه! ... البته ما متوجه شدیم که تو رفتی...
زهرا: ......
شاید دوست: خب زهرا من ی رب دیگه جمع میکنم میرم.
زهرا: باشه.
شاید دوست: دست بده!
شاید دوست: بوسم کن!
زهرا: بوسم نمیاد!:-\ 
شاید دوست: دیگه باهات حرف نمیزنم!
زهرا :خب نزن! 
شاید دوست: زهرا؟!o__0
زهرا: فک‌‌کردی برام مهمه؟!
......
خدایا! فکر‌میکنن اینکه با من حرف بزنن یا نزنن برای من مهم ه!:-\ 
...
دانلود آهنگ سریال ترکی گلپری با صدای آوا بهرام
دانلود اهنگ تیتراژ پایانی سریال گلپری به نام بازی عشق بازی غم با صدای آوا بهرام
متن آهنگ گلپری
───┤ ♩♬♫♪♭ ├───
بازی عشق؛ بازی غم ●♪♫بازی رفتن و کوچه… ●♪♫بازی بازی توی مشتم؛ تو بگو گُله یا پوچه؟ ●♪♫
───┤ ♩♬♫♪♭ ├───
دانلود آهنگ سریال گلپری
منبع : آوا بهرام گلپری
دانلود آهنگ رضا بهرام گل عشق
همینک شنونده ترانه جدید رضا بهرام بنام گل عشق از تو باشید از رسانه آپ موزیک
Exclusive Song: Reza Bahram | Gole Eshgh With Text And Direct Links In UpMusic

متن موزیک گل عشق از رضا بهرام:
───┤ ♩♬♫♪♭ ├───
در پی چشمت شهر به شهر خانه به خانه
شم روانه گل عشقم را چیدی دانه به دانه چه عاشقانه ♩♬♫آرام آرام آتش به دلم زدی بنشین که خوش آمدی رویای من ♩♬♫این تو این جان من شوق چشمان من عاشق ها میکشی زیبای من ♩♬♫در پی چشمت شهر به شهر خانه به خانه ♩♬♫
ش
دانلود آهنگ جدید رضا بهرام به نام کاش
Download New Music Reza Bahram – Kash
هم اکنون ، موزیک جدید و شنیدنی رضا بهرام به نام کاش با لینک مستقیم و دو کیفیت ۳۲۰ و ۱۲۸ همراه با متن آهنگ از سایت موزیک من
پخش به زودی … + تیزر صوتی و تصویری

ادامه مطلب
بیوگرافی بهرام نورایی

بهرام نورایی ملقب به بهرام
متولد 1367/2/15 تهران ، فارغ التحصیل لیسانس رشته مدیریت فرهنگی از
دانشگاه سودرتورن و دانشجوی فوق لیسانس موسیقی فیلم در دانشگاه استکهلم
سوئد است، او خواننده سبک رپ است.
بهرام نورایی یکی از خوانندگان فعال در سبک رپ فارسی است که با زمینه
شعری سیاسی-اجتماعی خود به شهرت رسید. او از سال ۱۳۸۱ تا کنون در زمینه‌های
مختلفی از رپ فارسی فعالیت داشته‌ است و جز مهره های اصلی و تأثیرگذار
موسیقی زیرزمینی ا
بسم الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
مولایمان امام امیرالمومنین علی علیه الاف السلام میفرمایند
(با تغافل کردن در امور پست و کوچک به بر قدر و منزلت خودتان افزون کنید)
در کتاب المستطرف داستانی در خصوص پادشاهی بهرام چنین میخوانیم
(بطور خلاصه نوشته ام)
روزی بهرام به عزم شکار با گروهی از رجال بخارج شهررفت از دور شکاری دید،و تنها به دنبال آن رفت . در راه چوپانی دید افسار اسبش را به او داد و گفت نگه دار اسب باش تا ... استراحت کنم
چ
امامزاده
عبدالله یکی از امامزادگان شاخص ایران است که در شهر آمل، روستای اسکوه
محله قرار دارد. در بازسازی آستان مبارک امامزاده عبدالله، امکانات رفاهی
مناسبی برای زائران از جمله زائرسراها در محوطه‌ی آن ساخته شده است.
ادامه مطلب
رضا بهرام از خواننده های محبوب و صاحب سبک ایرانی است که با اهنگ های زیبا و دلنشین اخیر خود توانسته محبوبیت زیادی را در بین طرفداران خود به دست بیاورد. در این مقاله از سایت بیوگرافی ها میخواهیم زندگینامه این هنرمند را خدمت شما عزیزان معرفی کنیم.
رضا بهرام در استان یزد و در بیستم دی ماه سال ۱۳۷۰ به دنیا آمده اند. ایشان تحصیلات خود را در لیسانس مدیریت مالی و در دانشگاه علم و فرهنگ یزد به اتمام رسانده اند. ایشان علاوه بر موسیقی علاقه فراوانی نیز ب
دانلود آهنگ لری مهرداد رستاخیز لیلی
Download Music Lori Mehrdad Rastakhiz Leyli
دانلود اهنگ لیلی از مهرداد رستاخیز با متن شعر و ترانه از سایت پلی نیو موزیک
دانلود آهنگ محلی لوری مهرداد رستاخیز بنام لیلی با بالاترین کیفیت
دانلود موزیک لیلی مهردادرستاخیز
برای دانلود آهنگ به ادامه مطلب مراجعه کنید …
تکست و متن آهنگ مهرداد رستاخیز لیلی
دردت وه جونم لیلی دای شیرین زبونم لیلی
گل بی وفایی وم مکن بی ته ایمیرم لیلی
گل ار خدا قسمت کنه ایام سراغت لیلی
گل بی دلی عاشق پی
دانلود آهنگ جدید رضا بهرام کاش
Download New Music Reza Bahram – Kaash
پخش بزودی – دمو آهنگ اضافه شد
متن آهنگ کاش از رضا بهرام

دل توبه کردی و شکستی دل با چه رویی عاشق هستی
تو امید هر که بستی رفت و آخرش شدی تنها
من یک غم ادامه دارم من بغض آخرین قرارم
که هنوز در انتظارم برسی به داد این شب ها
تو همانی که رگ خواب مرا میدانی تو همانی که به درد دل من درمانی
باورت کردم و گفتی تا ابد میمانی
دیدی آخر که تو رفتی و من این جا ماندم دیدی آخر که ز پرواز دلت جا ماندم
تنها یار بی
در عشق سراسر غم زهرا(س)
                                                       این گونه رسید ماتم زهرا(س)
همواره چنین شد بدانی
                                                       آسایش دل عالم زهرا(س)
این حیف که در خواب سرابی
                                                       بی بهره ی از حاتم زهرا(س)
برخیز نگاری شده در خون
                                                       آورد شفا مرهم زهرا(س)
بیچاره شدم وای به حالم

درود بیکران خداوند بر فاطمه (س) که بهجت قلب و نور چشم رسول (ص) و عزیزترین انسان ها در پیشگاه او بود؛ وجودی که نور پیامبر(ص) سراسر او را احاطه نموده بود و از جهت شبیه ترین مردم در رفتار و کردار به رسول خدا بود. فرا رسیدن سالروز شهادت حضرت زهرا (س) تسلیت باد.

دانلود آهنگ جدید رضا بهرام به نام کاش
Reza Bahram - Kash
ترانه و موزیک : دی پاپ موزیک ؛ تنظیم و میکس : مصطفی مومنی
+ متن ترانه کاش از رضا بهرام
کاش راه دوری بین ما بود / کاش سرنوشت ما جدا بوداز تو فکر من رها بود / گر ندیده بودم ای یار

ادامه مطلب
متن اهنگ رضا بهرام به نام لطف
ببین عاشق شدم ای رهگذر مرا هرجا که شد با خود ببر باور کنتا تو از راه رسی شاعران شعر سرایند قوم مردان مبارز به این شهر بیایندتا تو از راه رسی پنجره ها باز بمانند مرد و زن بر سر هر کوچه آواز بخوانندخالی از لطف نباشد گذری کنی از این کوچه بن بستخالی از لطف نباشد بر دل غم زده ما بکشی دستمن توقع ندارم همنشینم شوی ای حضرت دریاخالی از لطف نباشد بزنی موج بر این ساحل تنهازیبای من تنها تویی صبر و قرار من همه دار و ندار مننخوا
دانلود آهنگ جدید رضا بهرام به نام آتش
Reza Bahram - Atash
ترانه : یاحا کاشانی ؛ موزیک و تنظیم : حامد دهقان
+ متن ترانه آتش از رضا بهرام

دانلود آهنگ با کیفیت اصلی دانلود آهنگ با کیفیت 128
پخش آنلاین کیفیت های مختلف (قبل از دانلود می توانید آنلاین گوش کنید)
ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید رضا بهرام به نام لطف
با ما همراه شوید و بشنوید آهنگ ♬ فوق العاده زیبای “لطف” از “رضا بهرام” با نوای ویلن دلنشین کیفیت اصلی کامل 320 به همراه متن ترانه از رسانه بزرگ آپ آهنگ
دانلود آهنگ رضا بهرام لطف
Download New Single Track Music By >“ Reza Bahram ” ♬ lotf ♬ In The Upahang

ادامه مطلب
نقد و بررسی از آهنگ گوشت بهرام

نقد و بررسی از آهنگ گوشت بهرام
: توی این ترک هم ادامه اشتباه خوب رو تموم میکنه هم داستان جدید رو شروع
میکنه اگر یادتون باشه توی آلبوم اشتباه خوب توی ترک مرداب پنجره اتاقشو
باز کرد و بعد از اینکه تو ترک برش خودشو از سه طبقه انداخت پایین ما فکر
کردیم دیگه داستان تموم شده ولی این ترک بعد داستان خودکشی بهرام هست
ادامه مطلب
ادب مدرک نیست!ادب لباس گران پوشیدن نیست،ادب بالای شهر زندگی کردن نیست!ادب ماشین خوب داشتن نیست،ثروت و مدرک ادب نمی آورد،ادب  باتربیت و آموزش صحیح به بار می نشیند،
ادب یعنی به همسرت امنیت،به فرزندت محبت به پدر و مادرت خدمتو به دوستانت شادی را هدیه کنی،ادب یعنی با هر مدرک و مقامی که باشیمعنای آدمیت را درک کردهو نام نیک از خود به جا گذاشتن است...!
دانلود آهنگ جدید بهرام مردی به نام گیره دلم
متن آهنگ جدید گیره دلم - بهرام مردی
Скачать новую песнюBahram Mardi gire delam
Текст песни gire delam Bahram Mardi
نمیتونم ببینم چشم کسی روش باشهЯ не вижу чьих-либо глаз на метод
آخه دلم دل دیوونه من توو دستاشهЯ просто без ума от тебя
نمیدونم میدونه چقدر دوستش دارم یا نه

ادامه مطلب
دانلود ریمیکس رضا بهرام مو به مو
سوپرایز بزرگ جوان ریمیکس ، دانلود ریمیکس رضا بهرام بنام مو به مو با متن و دو کیفیت عالی
Remix : Dj Dynatonic
Download New Remix Reza Bahram Moo Be Moo With Text And Direct Links 320 & 128 In Javan Remix

جدیدترین ریمیکس رضا بهرام عزیز را می توانید هم اکنون از جوان ریمیکس دانلود نمایید.
این ریمیکس توسط دایناتونیک منتشر شده است.
ریمیکس به آهنگ مو به مو رضا بهرام تعلق دارد.
امیدوارم از ریمیکس لذت ببرید.
در صورت بروز هرگونه مشکل با ما در ارتباط باشید.
متن آهنگ م
رضا هلاورجانی با نام هنری رضا بهرام خواننده پاپ و آهنگساز محبوب و خوش صدای ایرانی است که در بیستم دی ماه سال 1370 در یزد متولد شد. او دو خواهر ورزشکار دارد که یکی از او بزرگتر و دیگری کوچکتر است. بهرام در 14 سالگی پدر خود را از دست داد.
فارغ التحصیل لیسانس رشته مدیریت مالی از دانشگاه علم و فرهنگ یزد می باشد، از ورزش فوتبال شروع کرد و کم کم سمت موسیقی آمد .
سبک کار رضا بهرام در موسیقی تلفیقی بوده و برای همین است که با جان دلها می نشیند.
صدای خاص و اجرا
دانلود فیلم شعر با نوای حاج آقا منصور ارضی
در بیت مکرم سردار شهید حاج قاسم سلیمانی_ ۹۸/۱۰/۱۴
قسم به جلوه ی ایمان و عصمت زهرا
بیا که شاد شود قلب حضرت زهرا

گناهکاری ما را ببخش آقا جان
به حرمت نظر لطف و رحمت زهرا

دعا برای محبین خود به لب داری
میان نافله ات، طبق عادت زهرا

شعاع نور بصیرت به ما عنایت کن
از آفتاب رفیع بصیرت زهرا

رسیده ایم که ما را علی شناس کنی
به پای مکتب درس ولایت زهرا

کمی به ما بچشان مزه ی عبادت را
قسم به گریه ی وقت عبادت زهرا

از آفتاب رفیع بصیرت زهرا

از آفتاب رفیع بصیرت زهرا

دانلود آهنگ حدید رضا بهرام لطف
Download New Music Reza Bahram – Lotf
پخش از رسانه سلطان موزیک

دانلود آهنگ جدید رضا بهرام لطف با لینک مستقیم

متن آهنگ لطف از رضا بهرام

تا تو از راه رسی شاعران شعر سرآیند
قوم مردان مبارز به این شهر بیایند
تا تو از راه رسی پنجره ها باز بمانند
مردو زن بر سره هر کوچه آواز بخوانند

#لطف ترانه جدید رضا بهرام
+++
دانلود آهنگ رضا بهرام لطف
رضا بهرام خواننده محبوب کشور که در سبک موسیقی تلفیقی فعالیت می کند و جدیدا در دنیای موسیقی به شهرت بالایی دست یافته است.
رضا بهرام آوازه ایرانی و موسیقی جزر و فلامینگو و موسیقی پاپ را تلفیقی کار می کند و این کار او باعث موفقیتش در کارها و آهنگ هایش شده است.
زندگی نامه رضا بهرام
وی متولد یزد بوده و اکنون در تهران زندگی می کند.
سبک دلنشین تلفیقی و صدای خاص رضا بهرام باعث شهرت او شده است .
رضا که از قدیم علاقه زیادی به موسیقی داشت باعث شد تا به دن
پخش بهرام (Bahram  Broadcast)، پخش کننده هود، سینک، گاز محصولات استیل البرز، بیمکث، دیموند، لوازم خانگی کن، اخوان و آروما با کیفیت تایید شده و سالها تجربه.
پخش محصولات متنوع سینک های زیبا، شیرآلات بهداشتی، اجاق گاز، شیرآلات آشپزخانه و … اہست.

آدرس: تهران بزرگراه رسالت خیابان بنی هاشم نبش کوچه سپیده پلاک۱۰۲۳
تلفن: 021 26301879 - 22523538 - 26311937 - 22520730
همراه: 09121820195
لینک به مطلب
لینک به مطلب 2
السلام علیک یا ابا عبدالله
▪️باز محرم رسید، ماه عزای حسین؛
سینه‌ی ما می‌شود، کرب و بلای حسین

▪️کاش که ترکم شود غفلت و جرم و گناه
تا که بگیرم صفا، من ز صفای حسین سبک کیوکوشین کان کاراته استان همدان فرا رسیدن  ایام محرم و شهادت سیدالشهدا را ه دوستدارن این حضرت تسلیت عرض مینمایید.
در این مقاله قصد داریم به بررسی مدرک زبان آلمانی بپردازیم. در صورتی که قصد تحصیل در آلمان را داشته باشید یکی از دغدغه شما نحوه اخذ مدرک آلمانی معتبر خواهد بود. ما در این مقاله شما را راهنمایی می کنیم تا اطلاعات دقیق تری درباه این موضوع داشته باشید.
ادامه مطلب
دانلود اهنگ زیبا تویی رویا تویی قسم به جان من  قسم نرو (رضا بهرام) کیفیت 320
دانلود اهنگ زیبا تویی رویا تویی 
دانلود اهنگ زیبا تویی رویا تویی 
 Untitled 2 1 دانلود آهنگ رضا بهرام از عشق بگو جانِ جانانم تویی!○♪♫ زیبــا تویی..! رؤیا تویــی..!○♪♫ قسم، به جانِ من قسم! نـــرو…○♪♫ چشمــانش، ...جان جانانم تویی ، زیبا تویی رویا تویی !! ♫♪♭. قسم به جان من ، قسم نرو… UpMusicTag دانلود آهنگ رضا بهرام از عشق بگو. چشمانم دار و ندارم بود. ♫♪♭. دار و ندارم کو؟ دل به
.  ۩➰کانال اصلی دیوار شهرستان نطنز➰۩
این کانال آماده اطلاع رسانی در زمینه های زیر میباشد :
خرید و فروش وسایل منزل◀️ خرید و فروش املاک
خرید و فروش وسایل نقلیه⬅️ درج نیازمندی های شما✳️ انتشار بنر کانال یا گروه شما
آگهی شما #رایگان درج میشود
مردم عزیز #خالدآباد ، در خدمتیم  @divare_natanzhttps://t.me/divare_natanz

در پنج‌شنبه آخر سال به بهشت زهرا (س) نرویدرئیس کمیته سلامت شورای شهر تهران از مردم خواست که در پنج‌شنبه آخر سال برای زیارت اهل قبور به بهشت زهرا (س) مراجعه نکنند.

خداکرمی در پایان اظهارکرد: سازمان بهشت زهرا (س) در این چند روز مدام از مردم درخواست کرده است که به زیارت اهل قبور نیایند اما از آنجایی که زیارت رفتگان یکی از آیین‌های مرسوم ایرانیان است، نگران هستیم که مبادا تعداد افراد مراجعه‌کننده در روزهای پایانی سال به‌ویژه پنج‌شنبه و جمع
دانلود آهنگ جدید رضا بهرام این شهر مرا دیوانه میخواند ( شب مرا دیوانه میخواند ) کجایی دل نمیداند
Ahang in shahr mara divane mikhanad az Reza Bahram
این شهر مرا دیوانه میخواند کجایی دل نمیداند که دنیای مرا ماتم گرفته
این شب مرا دیوانه میخواند کجایی دل نمیداند که دنیای مرا ماتم گرفته
دانلود آهنگ این شهر مرا دیوانه میخواند ( شب مرا دیوانه میخواند ) رضا بهرام
دانلود اهنگ جدید رضا بهرام
بیوگرافی رضا بهرام و عکس های جدید رضا بهرام
رضا بهرام خواننده پاپ و آهنگساز ایرانی
دانلود آهنگ جدید رضا بهرام عادلانه نیست
[ دانلود آهنگ با دو کیفیت ۳۲۰ و ۱۲۸ + متن آهنگ و پخش آنلاین موزیک ]
Download New Music Reza Bahram Adelane Nist

رضا بهرام عادلانه نیست
متن آهنگ عادلانه نیست رضا بهرام

عادلانه نیست بی تو سر کنم بی هوای تو
عادلانه نیست دوری من از دست های تو
دانلود با کیفیت 320 و لینک مستقیم با بهترین کیفیت منتشر شد
دانلود اهنگ کاش راه دوری بین ما بود کاش سرنوشت ما جدا بود  از رضا بهرام
دانلود موزیک و آهنگ رضا بهرام  کاش راه دوری بین ما بود کاش سرنوشت ما جدا بود 
ترانه و موزیک : دی پاپ موزیک ؛ تنظیم و میکس : مصطفی مومنی
+ متن ترانه کاش از رضا بهرام

ادامه مطلب
هتل آپارتمان بهرام مشهد یکی از هتل آپارتمان های نزدیک به حرم مطهر هست که از موقعیت مکانی مناسبی در مشهد الرضا برخوردار است. این هتل آپارتمان در خیابان اندرزگو 12 با فاصله حدود 5 دقیقه پیاده تا حرم مطهر رضوی فاصله دارد و زائران بارگاه منور حضرت امام رضا (ع) میتوانند در فاصله زمانی کوتاهی به زیارت حضرت نایل شوند. همان طور که گفته شد نزدیکی به حرم مطهر و موقعیت مکانی ایده آل از جمله مهم ترین مزیت های انتخاب هتل آپارتمان بهرام برای اقامت در مشهد م
دانلود آهنگ بستکی مریم نازی نازی از عبدالله صادقی
دانلود آهنگ بستکی مریم نازی نازی از عبدالله صادقیدانلود آهنگ ایرانی عبدالله صادقی مریم نازی نازی با لینک مستقیم و متن آهنگ
دانلود آهنگ جدید از رسانه موزیکال با کیفیت های ۳۲۰ و ۱۲۸
Download New By Abdollah Sadeghi – Maryam Az Mozical

﷽عروج با حضرت زهرا علیهاسلام

در نوافل شب به مقام شامخ حضرت زهرا سلام الله علیها توجه کنید و بدانید که استمداد گرفتن از آن حضرت موجب ترقی و قرب معنویی می شود و خدا شناسی انسان را زیاد می کند همچنین قبل از اذان صبح صلوات حضرت زهرا را بفرستید

دانلود آهنگ رضا بهرام – گل عشق
Download New Music Reza Bahram – Gole Eshgh

متن آهنگ رضا بهرام با نام گل عشق

من تو را راحت نیاوردم به دست ای جان
بعد عمری بر دلت مهرم نشست ای جان
جز تو در قلبم دگر عشقی ندارم من
غم شود پیدا مگر من میگذارم نه
آرام آرام آتش به دلم زدی بنشین که خوش آمدی رویای من
این تو این جان من شوق چشمان من عاشق ها میکشی زیبای من

دانلود آهنگ - ( کیفیت عالی 320 )

دانلود آهنگ جدید رضا بهرام به نام آرامشی دارم
download music track Reza Bahram - Arameshi Daram
+ متن ترانه آرامشی دارم از رضا بهرام
تو مرا از دست دادی ای دوست / من که زندگی دارم ای دوست
هرچه از عشقت کنارم ماند / به خودت میسپارم ای دوست

ادامه مطلب
هاست چی بخرم؟
اگر بدنبال خرید هاست هستید و میخواین بدونین بهترین هاست براتون چی هست پیشنهاد دارم یکم دنبال شرکت مناسب بگردید.
زمانی که از یک شرکت هاستینگ معتبر هاست تهیه کنید زندگی لذت بخش میشه. و اگر به اشتباه از جای نامناسبی خرید کنید، جهنم.
اینو مهرداد توی ترایوینگ گفته و واقعا هم درسته.

ببینین دوستان عزیز من همیشه گفتم باید بدنبال خرید هاست مناسب باشید. مهردادم حرفم رو تایید می کنه که کسب و کار شما، وابستگی زیادی به کیفیت میزبانی وب شم

✅دیدار منتخب مردم با رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر
رحمت الله فیروزی پور منتخب مردم شریف حوزه انتخابیه شهرستان نطنز و قمصر به همراه حسین سپهری از سازمان برنامه و بودجه با آقای دکتر سلیمی رئیس محترم سازمان امداد و نجات هلال احمر  دیدار و گفتگو کردند.
در این دیدار در خصوص  تامین تجهیزات پایگاه امداد جاده ای بادرود ،  اختصاص پک امدادی  به مراکز امدادی کل حوزه انتخابیه و  کمک به پایگاههای امداد جاده ای حوزه انتخابیه مذاکره و  دستور  مسا
ترجمه مدرک لیسانس 
صدور مدرک لیسانس در دانشگاه های کل کشور  و به صورت کاملا قانونی می باشد , دانشجویان هر دوره قادر به گذراندن دوره های پیوسته و ناپیوسته بوده که این دوره های مذکور به مدت 4 سال و در دوره های ناپیوسته به مدت دوسال قادر به اخذ مدرک لیسانس در هر رشته دانشگاهی می باشند .
دانشجویان متقاضی مدرک لیسانس میتواند در هر مقطعی به طور کاملا قانونی مدرک لیسانس خود را ترجمه رسمی کنند که دارالترجمه رسمی پارسیس قادر به ترجمه رسمی مدرک لیسانس
کانتاننتال
برای مهاجرت به کانادا اغلب داشتن مدرک آیلتس ان هم با نمره بالای 6.5 و یای یکی از مدارک هم سطح با آن ضروری است. اما در شرایط خاصی ویزای تحصیلی با مدرکی با نمره پایین تر قابل دریافت می باشد. با توجه به نیاز بسیاری از متقاضیان مهاجرت به مدرک زبان این شرایط می تواند مورد توجه قرار گیرد.
اخذ ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان
جهت اخذ مدرک مهارتهای ICDL هفتگانه کامپیوتر در تبریز
با شماره 80 999 77 0914 تماس بگیرید.
برترین مرکز آموزشی کامپیوتر در تبریز ارایه مدرک معتبر
و بین المللی ICDL و سایر دوره های
تخصصی و عمومی کامپیوتر در تبریز.
امروزه مدرک ICDL به عنوان مدرک الزامی در تمامی دوره های استخدامی بویژه در استخدامهای دولتی و دستگاههای اجرایی و همچنین در استخدامی نیروی انتظامی می باشد و همچنین با مدرک ICDL شما می توانید در مشاغل آزاد شروع به فعالیت نمایید.
دانلود آهنگ رضا بهرام – لعنت
Download New Music Reza Bahram – Lanat

دانلود آهنگ رضا بهرام لعنت

دانلود آهنگ رضا بهرام لعنت
متن آهنگ رضا بهرام با نام لعنت

لعنت به شب های بعد از تو به دردی که ماند از تو بدادم نمیرسی
رفتی آواره شد خانه ماندم غریبانه لعنت به بی کسی
قلب من این چنین آسان نمیلرزید عشقت اما به غم هایش نمی ارزید
دنیا را بردی همراهت به نابودی

دانلود آهنگ - ( کیفیت خوب 128 )
دانلود آهنگ رضا بهرام – لعنت
Download New Music Reza Bahram – Lanat